• До закінчення залишилось
  Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Заключні семінари для учасників Громадського бюджету

Наступного тижня, 9 і 12 червня, відбудуться заключні навчальні семінари для авторів проєктів. Не пропустіть!

Наступного тижня будуть проведені навчальні онлайн семінари-тренінги для учасників Громадського бюджету. Запрошуємо всіх бажаючих дізнатися про зміни в Положенні про Громадський бюджет, навчитися заповнювати бланки-заяви для авторів проектів та отримати необхідну інформацію для успішного подання власних пропозицій.

Семінари відбудуться на платформі для онлайн конференцій Zoom. Для участі у семінарі необхідно зареєструватися через гугл-форму. Посилання для приєднання до конференції будуть надіслані на електронну пошту, яку ви вказали під час реєстрації. Перевірте, що адреса електронної пошти вказана без помилок. 

9 червня 2020 року, 17:00 — Навчальний онлайн-семінар «Підготовка проектів для фінансування з Громадського бюджету 2020» для інститутів громадянського суспільства

Заповнити форму реєстрації

10 червня 2020 року, 15:00 — Навчальний онлайн-семінар «Підготовка проектів для фінансування з Громадського бюджету 2020» для депутатів Запорізької молодіжної міської ради та молоді м. Запоріжжя

Заповнити форму реєстрації

12 червня 2020 року, 17:00 — Заключний навчальний онлайн-семінар «Підготовка проектів для фінансування з Громадського бюджету 2020»

Заповнити форму реєстрації