• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Хочу знати більше! Відхилений остаточно

Доданий
06.05.2021
Номер
12
Освіта

Проект на постійній основі, у літній період, на відкритій території, у вихідні дні, близько двох годин. Кожен день присвячений одній темі, її разом висвітлюють викладачі учбових закладів та представники бізнесу. Короткий виступ гостей; питання аудиторії; нетворкінг однодумців.

Автор проєкту
Андрій
Андрій Аторін
Бюджет
214 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Вознесенівський
Адреса
Маяковського проспект, Запорізька міська рада, Запоріжжя

Опис

Детальний опис проекту

Соціальна проблема Запоріжжя:
 Молодь залишає місто з метою отримання освітив інших місцях;
 Працездатне населення залишає місто;

Соціальна мета проекту:
 Показати, що освіта у м. Запоріжжі на високому рівні;
 Продемонструвати різні галузі бізнесу у м.Запоріжжі, як на практиці вони функціонують, тим самим викликати інтерес до цих галузей.
 Живий нетворкінг однодумців;

Коротко про проект:
Реалізація проекту повинна бути на постійній основі, у літній період, на відкритій території, у вихідні дні, близько двох годин. Кожен день присвячений одній темі, її висвітлюють діючі викладачі (ч) учбових закладів та представники бізнесу. Формат проекту: короткий виступ викладача, як представника теорії та людини з бізнесу, як представника практики; питання аудиторії; нетворкінг однодумців по закінченню заходу. Відвідування для громадян безкоштовне. Фінансування з місцевого бюджету.

Відмінна характеристика від подібних проектів:
 Комплексне висвітлення конкретної галузевої теми, шляхом двох поглядів, від практика та теоретика.
 Залучення уваги молоді до місцевої освіти, перспективи працевлаштування у рідному місті або відкрити власну справу;
 Нетворкінг наживо серед однодумців.

Шляхи реалізації проекту:
1. Відбір проекту на конкурсній основі;
2. Оцінка експертів;
3. Розгляд на сесії міської ради питання про виділення коштів на проект.
4. Створення юридичної особи та підписання угоди з місцевою владою.
5. Організаційні питання: залучення персоналу, укладання договорів (безпека, вивіз сміття і т.д), складання графіка заходу, ведення переговорів з учасниками проекту, створення сторінки у соціальній мережі, забезпечення технічними засобами і так далі.
6. Реклама даного проекту.
7. Запуск проекту.

Економічна сутність проекту:
Бюджет проекту - 213 990 грн., за умови успішної реалізації проекту, бюджет в подальшому буде зменшений до 180 000 грн., навіть якщо врахувати індексацію заробітної плати, все це можливо за рахунок ВІП зони.
У довгостроковій перспективі розглядаються наступні статті доходів (сомоокупність проекту):
 Реклама бізнесу та вузів під час виступів;
 Благодійні внески та розвиток проекту.
Виходячи з витратної частини у 180 000 грн на рік, ми маємо середній показник витрат для місцевого бюджету у 15 000 грн. на місяць. При цьому мета проекту зупинити освітню та трудову міграцію з м. Запоріжжя. Якщо ми досягнемо цієї мети хоча б з однією людиною, яка відвідала захід, ми отримуємо на підставі ВВП України на душу населення за 2020 рік 100 400 грн. на рік(https://index.minfin.com.ua/economy/gdp/). Даний показник напряму впливає на ВРП (Валовий Регіональний Продукт) Запорізької області та Запоріжжя зокрема, при цьому ми маємо 56% від суми витрат на проект. Крім того, якщо припустити, що засновник організує ФО-П або юридичну особу для міста - це те ж вигода: поповнення місцевого бюджету за рахунок відрахувань податків. Крім цього існує висока ймовірність утворення нових робочих місць, що є позитивним фактором для розвитку самого міста.
Висновок: якщо проект буде реалізований та зможе досягти кінцевої мети хоча б з двома мешканцями Запоріжжя протягом року, з економічної точки зору він повністю окупиться для міста.

Демографічна доцільність проекту:
Якщо буде досягнуто економічний показник даним проектом, то цей показник може вплинути на демографічний показник в м. Запоріжжя. В існуючому світі наявність доходу людини визначає його місце проживання - це є одним з важливих критеріїв місця перебування людини (Запоріжжя не виняток), а наявність стабільного доходу стимулює створення сім'ї або її зростання. За терперешньої негативній демографічній динаміці в Запоріжжі, даний проект потенційно може впливати на позитивну демографічну ситуацію в місті.

Освіта, культура і суспільна користь проекту:
У Запоріжжі кількість абітурієнтів учбові заклади з року в рік зменшується і справа не у вартості навчання, а престижності, перспективності та зацікавленості самих абітурієнтів у даних навчальних закладів. Даний проект зможе додатково прорекламувати учбові заклади на цьому заході за рахунок виступаючих лекторів-гостей, це може змінити уяву про нашому місцеву освіту.
Крім того даний захід вузькоцілеспрямовене за певними тематиками, відповідно більшість присутніх - це люди які цікавляться темою або в цій темі, а це значить наявність прямого спілкування, створення нових знайомств, можливо бізнес партнерств. Все це позитивно впливатиме на культурно-освітню складову нашого міста.

Висновок: 
 проект розрахований на городян м.Запоріжжя;
 цільова аудиторія - підприємливі та молоді люди, яких об'єднує спільна тема;
 проект освітній з регіональним ухилом; 
 у разі успішної реалізації проекту, він фінансово компенсує витрати м.Запоріжжя, а отже всіх нас - городян.

Категорія проекту

 • комунальний

Чи враховує проект гендерні та/або інклюзивні аспекти?

Так.
1

Кінцеві бенефіціари реалізованого проекту

 • молодь
 • люди середнього віку

Експертна оцінка