• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Територія «Outdoor learning space» Відхилений

Доданий
16.05.2021
Номер
40
Освіта

Організація на території закладу осередка з навісом для проведення навчальних занять, позакласних і позашкільних заходів в усі пори року. Майданчик з навісом на території освітнього закладу в Південному мікрорайоні не розкіш, а об’єктивна реальність та необхідність теперішнього часу для організації освітнього процесу і впровадження концепції НУШ.

Автор проєкту
Вікторія
Вікторія Левченко
Бюджет
399 826 грн
Розрахунок бюджету
Район
Комунарський
Адреса
просп. 40-річчя Перемоги, 27, Запоріжжя

Опис

Детальний опис проекту

Реалізація проекту «Outdoor learning space» передбачає облаштування на території закладу місця для проведення навчальних занять, позакласних і позашкільних заходів на свіжому повітрі в окремі пори року і особливо в період, коли висока температура повітря і задуха.
Для того, щоб освітній процес був наближений до навчання в приміщенні і учні не відволікалися, не були об’єктами спостереження випадкових перехожих, планується облаштування майданчику навісом з полікарбонату, який буде огороджено забором з каліткою з декоративної Co-Group зелені та живих рослин. Вільна зона безпеки становитиме не менше 1,5 м в усі боки від конструкції навісу.
Площа майданчика з навісом буде викладена тротуарною плиткою, яка при нагріванні не виділяє шкідливі речовини для людини та довкілля, яку не розмивають опади, легко відремонтувати за потребою. Вхід до майданчику з навісом обладнається гумовим пандусом.
Конструкція навісу буде виконана з металевого профілю з дахом із полікарбоната для захисту від дощу та створення тіні у сонячний день.
Під навісом для індивідуальної та групової робот будуть розміщені стільці для конференцій зі столиками, фліпчарт переносний. Для унеможливлення засмітчення планується встановлення урн. Для привнесення атмосфери єднання з природою, екологічності, натуральності буде облаштована фітостіна, вертикальний сад, за яким за бажанням зможуть допомагати доглядати окремі учні;
Майданчик з навісом на території освітнього закладу в Південному мікрорайоні не розкіш, а об’єктивна реальність та необхідність теперішнього часу для організації освітнього процесу і впровадження концепції НУШ.

Категорія проекту

 • комунальний

Чи враховує проект гендерні та/або інклюзивні аспекти?

Так.
.

Кінцеві бенефіціари реалізованого проекту

 • діти
 • молодь
 • діти з інвалідністю

Фотографії