• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Творчий майданчик під відкритим небом для дітей Заводського району на подвір'ї ЗДМШ №4 Брав участь

Доданий
25.05.2021
Номер
97
Культура

Захоплююча творча майстерня під відкритим небом для дітей Заводського району, де будуть проводитися мистецькі благодійні майстер-класи, концерти. Мета – в атмосфері відкритого простору надихнути дітей на творчість, надати їм можливість розкрити таланти. Унікальність: доступність творчого спілкування для дітей з особливими потребами. Необхідно облаштувати: майданчик,міні-сцену, огородити, освітити.

Автор проєкту
Бюджет
361 280 грн
Розрахунок бюджету
Район
Заводський
Адреса
Павлокічкаська вулиця, Запорізька міська рада, Запоріжжя

Опис

Детальний опис проекту

У Заводському районі близько 6500 дітей. З них приблизно 1000 з інклюзією та особливими потребами. Про це свідчать дані дошкільних навчальних закладів №179 (2), №167 (6), №22 (2), №254 (2), №230 (3) та інклюзивно-ресурсного центру. http//:zp.gov.ua/uk/page/osvita.
За останні два роки пандемія показала, що дітям дуже потрібно живе спілкування. а спілкування в умовах відкритого простору сворює атмосферу безпосередності і сприяє здоров'ю. У Заводському районі немає обладнаного майданчика, де б діти могли займатися різними видами мистецтв в умовах відкритого простору. А на подвір'ї Запорізької дитячої школи №4 є майданчик розміром 300 кв.м., який ми хочемо облаштувати і зробити комфортним та загальнодоступним для занять дітей різногго віку творчістю, проведення концертів, майстер-класів, мистецьких квестів тощо. На майданчик можуть безпроблемно дістатися діти з особливими потребами та займатись творчістю і спілкуватися з однолітками. А викладачі школи допоможуть зробити це спілкування цікавим і корисним.
Отож, мета проєкту - в атмосфері відкритого простору надихнути дітей різних за віком та особливостями на творчість, надати їм можливість розкрити свої таланти.
Унікальність проєкту - це доступність творчого спілкування для дітей з особливими потребами.
Завдання проєкту: покрити майданчик тротуарною плиткою, огородити його, облаштувати міні-сцену на сходах запасного виходу із актової зали.
Результати плідної співпраці викладачів школи з дітьми району можна побачити на фото та за посиланням http://facebook.com/pg/zpmuz4/posts/www.facebook.com/DepCultureTourism/

Категорія проекту

 • комунальний

Чи враховує проект гендерні та/або інклюзивні аспекти?

Так.
.

Кінцеві бенефіціари реалізованого проекту

 • діти
 • молодь
 • люди похилого віку
 • діти з інвалідністю

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент культури і туризму міської ради